Sultangazi Nakliyat
Sultangazi Nakliyat

Sultangazi Nakliyat

İstanbul’un Sultangazi ilçesinde bulunan Sultangazi Nakliyat firması olarak, Anadolu ve Avrupa yakalarındaki tüm ilçelere hizmet vermekteyiz. Ev, ofis ve iş yerinizin taşınması gerektiğinde bir ya da iki gün öncesinden randevu alarak tüm eşyalarınızın firmamız tarafından profesyonel bir şekilde ve en uygun fiyatlarla taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Sultangazi Nakliyat Hizmet Kapsamı

Bilindiği gibi günümüzde nakliyat hizmetleri gerek kapsamları gerekse de teknik araç, gereç ve malzeme anlamında oldukça gelişmiş ve farklılaşmıştır. Klasik anlamda nakliye hizmetleri yalnızca taşınmaya hazır hale getirilmiş bir takım eşyaların bir yerden başka bir yere taşınmasını ifade etmektedir. Günümüzde ise bu hizmet profesyonel olarak verilmekte olan nakliye hizmetlerinin yalnızca küçük bir bölümünü kapsamaktadır. Çünkü günümüzde nakliyat hizmetleri öncelikle yalnızca “taşıma” değil “güvenli taşıma” ilkesi ile çalışmaktadırlar. Bunun yanı sıra taşınacak olan eşyaların taşınmaya hazır hale getirilmesi, paketlenmesi, marangoz tarafından yapılması gereken işlemlerin yapılması, taşınması ve tüm eşyaların yeniden yeni adrese ulaştıktan sonra yerleştirilmesi işlemlerini de kapsamaktadır. Günümün modern nakliyat hizmetlerini en kaliteli ve başarılı haliyle yürütmekte olan firmamız Sultangazi Nakliyat ile siz de modern taşımacılığın keyfini çıkarın. Bırakın eşyalarınızı sizin adınıza paketleyelim, taşıyalım ve yeniden yerleştirelim.

Nakliyatta Paketlemenin Önemi

Sultangazi Nakliyat olarak ekibimizin en çok önem verdiği aşamalardan birisi paketleme aşamasıdır. Eşyalarınızın güvenli ve hasar almadan taşınabilmeleri için her ürün çeşidine göre farklı ve özel ambalaj malzemeleri kullanan ekibimiz bu konuda oldukça temkinlidir. Hassas eşyalarınızı ve özellikle mobilyalarınız pat pat adı verilen ambalaj malzemeleri ile sarılarak tüm darbe ve çarpmalara karşı özenle korunur. Avangart mobilyalar içinse özel olarak havalı, korumalı ambalaj malzemeleri kullanılarak tek bir çizik dahi almaları engellenmektedir.  

Asansörlü Nakliye Hizmeti

Özellikle yüksek katlı binalardaki eşya taşıma faaliyetlerinde tercih edilen asansörlü nakliye hizmeti günümüzde İstanbul için artık olmazsa olmaz bir taşıma sistemi haline gelmiştir. Onlarca kat yükseklikteki ev ve ofisler için en güvenilir taşıma sistemi olan asansörlü taşıma sistemi sayesinde eşyalarınızın dar ve sıkışık koridorlarda zarar görmesi engellenecektir. Ayrıca çevreye de herhangi bir rahatsızlık vermemesi için sıklıkla tercih edilen bu sistemle eşyalarınız hızlı ve güvenli bir şekilde evinize taşınmaktadır.                 

Kaliteli Araçlarımızla Güvenli Taşınma

Sultangazi nakliyat olarak sahip olduğumuz araçlarımız her türlü sigorta ve kaskoları yaptırılmış ve düzenli olarak bakımdan geçirilen araçlardır. Eşyalarınızın her türlü hava koşullarından korunmasını sağlamak için kapalı çelik kasa olan araçlarımız Avrupa standartlarına uygun olarak düzenlenmiştir. Bu standartlara göre taşımacılık alanında kullanılan araçların teknik özelliklerinin yanı sıra iç dizaynları da oldukça dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır.

Siz de Sultangazi’den İstanbul’un herhangi bir ilçesine ya da İstanbul dışına eşya taşımak durumunda kaldığınızda firmamız müşteri hizmetlerini arayarak en ekonomik fiyatlarla hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.