Şişli Nakliyat
Şişli Nakliyat

                Şişli Nakliyat

                Nakliye diğer adı ile taşımacılık geçmişten günümüze ticaret hayatının önemli bir parçasıdır. Karayolu, havayolu, deniz yolu, demir yolu gibi çeşitleri mevcuttur. Kurumsal nakliye alanında firmalar son yıllarda profesyonel şekilde hizmet sunmaya başlamıştır. Bu amaçla birçok ekipman, deneyimli personel ve araç sektörde yerini almıştır. Her türlü firmanın yoğun şekilde yer aldığı Şişli ilçemizde nakliye firmaları da bulunur. Özellikle şirketler açısından merkezi bir yer olması sebebi ile ilçede yoğun bir iş trafiği mevcuttur.

Nakliyat uzaktan bakıldığında kolay bir sektör olarak gözükse de son derece özen ve dikkat isteyen bir iştir. Her şeyden evvel büyük bir sorumluk içeren bir alandır Bir malzeme ya da eşyanın bir adresten başka bir adrese taşınması esnasında sağlam ve zamanında teslimi önemlidir

                Firma olarak yıllardır bu sektörü içerisinde faaliyet gösteriyoruz. Her türlü eşya, malzeme taşımacılığında dilediğiniz gün ve saatte yerine getiriyoruz. Bu amaçla nakliyat alanında tecrübeli personellerimiz, çeşitli tonajlarda araçlarımız, ambalajlama malzemelerimiz ve ekipmanlarımız ile hizmetimizi sürdürüyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyet esaslı çalışıyoruz. Eşya ya da malzemenizi sağlam bir şekilde istediğiniz adrese teslimatını yapıyoruz.

                Şişli Evden Eve Nakliyat

                Şişli evden eve nakliyat açısından birçok firmanın bulunduğu bir ilçedir. Firmamız da evden ene nakliyat alanında iddialı firmalar arasında yer alır. Taşınmak gibi sizleri çok zorlayan bir süreçte tüm yükü üzerinizden alıyoruz. Tüm ev eşyalarınızın toplanıp araca yüklenmesi yapıyoruz. Yeni evinize araçtan indirerek tüm eşyalarınızı yerleştiriyoruz.

                Son yıllarda büyük şehirlerimizde çoğalan yüksek binalar sebebi ile taşınma hizmeti daha da zor bir hal almıştır. Evden eve nakliyat hizmetinde daha hızlı ve zararsız taşımak adına firma olarak vinç ya da asansör hizmeti sunmaktayız. Böylelikle evden eşyaların çıkarılması kolay ve seri olmaktadır. Bu hizmetimiz ile ilgili de uygun bir fiyat politikamız mevcuttur. Bu asansör veya vinç hizmetimiz kurumsal nakliyelerde de aynı şekildedir. İlgili malzemenin boyutunun büyüklüğü bulunduğu kat durumu gibi konular ele alınarak en uygun ve hızlı bir taşıma planlanır.

                Yeni bir eve taşınma durumunda birçok kişi yakınlarının yardımını talep eder. Böylelikle ev taşımak zorlu bir iş haline gelir. Eşya taşımak konusunda bilgisi olmayan kişiler tarafından hem paketleme hem taşıma büyük sorunlara neden olabilir. Kazalar meydana gelebilir, kişiler yaranabilir. Bu nedenle firma olarak ev taşımalarınızda tüm işlemleri yapıyor ve sizlere sorunsuz bir taşınma imkânı sunuyoruz.

                Nakliyat Çeşitleri

                Nakliye alanında birçok farklı taşıma çeşidi bulunur. Bunlar evden eve nakliyat, parsiyel taşımacılık, parça yük nakliyesi, nakliyat ambarı, kargo nakliyat şeklindedir. Taşınan malzemenin niteliğine, miktarına göre nakliye türü değişir. Firmalarda aynı şekilde evden eve nakliyat firması, uluslararası nakliye firması, yurtiçi nakliyat firması şeklinde çeşitlenmiştir.

 

 

                .