Silivri Nakliyat
Silivri Nakliyat

                Silivri Nakliyat

                Nakliye bir eşyanın ürünün bir yerden başka bir yere taşınması işlemidir. Geçmişte gelişi güzel yapılsa da günümüzde son derece profesyonel olarak hizmet vermektedir. Nakliyat ticaret işlemlerinde önemli bir hizmet olarak karşımıza çıkar. Yoğun malzeme satışları yurt içi yurt dışı satışlarda nakliye firmaları faaliyet gösterir. Ürünlerin zarar görmeden ve istenilen zamanda teslimi için nakliye firmaları ile önceden görüşmek gereklidir. Kurumsal nakliye hizmetinde birçok yıllık sözleşmeler imzalanarak ihtiyaç halinde direk malzeme taşıması yapılır.

                Ticaretin ve ekonomik hayatın en yoğun olduğu İstanbul’un Silivri ilçesinde nakliye firmaları hem kurumsal hem de evden eve taşıma hizmeti sunmaktadır. Firmamız da deneyimli elemanları ve profesyonel ekipmanları ile nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

                Nakliyat Tarihi ve Nakliye Araçları

                Geçmişten günümüze gelen nakliyat hizmeti, zamanla gelişen ve değişen sektörler arasında yer alır. İlk zamanlar yapılan taşımacılık hizmeti yerine zamanla yük ve eşya taşıması son yıllarda da profesyonel ekip ve ekipmanlar ile kurumsal nakliye şirketleri kurulmuştur Sanayi devrimi ile yaşanan bu gelişmeler sonucunda deniz yolu taşımacılığı, kara yolu taşımacılığı, hava yolu taşımacılığı şeklinde çeşitler ortaya çıkmıştır.

                Taşımacılık hizmeti yapan araçlar taşınacak malzemenin kilosu, boyutuna göre değişiklik gösterir. Malzeme miktarı çok fazla olduğunda tır ile taşımacılık yapılır. Genellikle tır kullanımı ihracat içerikli nakliyelerde söz konusu olmaktadır. Yurt dışı taşımacılığında malzeme az ise de tırlara parsiyel şeklinde malzeme konulur. İhracat işlemi aynı bölgeye giden tır ile yapılır.

 Malzeme olarak daha küçük çaplı ise yurt içinde kapalı kasa kamyon kullanılır.  Firma olarak yurt içi, yurtiçi ve şehir içi taşımacılıkla hem tırlarımız hem de kapalı kamyonlarımız ile hizmet veriyoruz. Yasal taşıma belgelerimiz, temizlik ve her türlü bakımı ile araçlarımız taşıma işlemi için hazır durumdadır.

Nakliye Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Nakliye hizmetinde fiyatı etkileyen birçok faktör bulunur. Özellikle kurumsal nakliye söz konusu ise; kullanılacak aracın yakıtı, aracın geçeceği yollardaki otoban ücretleri, malzemenin yüklenmesi sırasında kaç personelin taşınacağı gibi faktörler fiyatı etkiler. Her firmadan aynı mesafe aynı malzeme için farklı fiyatlar almak mümkündür. Kaliteli ve güvenli bir hizmet için fiyattan önce firmanın genel çalışma şeklinde dikkat etmek gereklidir.

Nakliye Hizmetinde Paketlemenin Önemi

Nakliye esnasında taşınan malzeme veya eşyanın zarar görmemesi için paketleme büyük önem taşır. Bilinçli bir şekilde ambalajlanan ürün ya da eşya sağlam bir şekilde taşınır. Hizmeti sağlayan firma personelinin hangi ürünü ne şekilde paketlemesi gerektiğini bilmesi gereklidir.

Firma olarak kurumsal ve evden eve şahsi nakliyat işlemlerinizde sektördeki tecrübesi ile sistemli çalışma şekli ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda nakliye hizmetlerimizde taşıma sigortası uygulamamız mevcuttur. Böylelikle taşıma esnasında olabilecek her türlü kazada sizlerin zarara uğramamasını sağlıyoruz. Her türlü nakliye ihtiyaçlarınızda keşif ile başlayan ve taşıma hizmetimizin tamamlanması ile biten süreçte sözleşme metnimize bağlı olarak çalışıyoruz.