Kâğıthane Nakliyat
Kâğıthane Nakliyat

Kağıthane Nakliyat

Günümüzde yeni yaşam yerlerinin artmasıyla birlikte taşınma işlemleri de artmaya başlamıştır. Özellikle büyük şehirler de öğrencilerin okumaya gelmesiyle birlikte taşınma işlemi daha da fazla olmaktadır. Nakliye firmalarının artmasıyla birlikte müşterilerin nakliye firması seçmesi de oldukça zorlaşmaya başlamıştır. Ancak nakliye firması seçiminde mutlaka yakınlarınızdan destek alarak tercih yapmanız da fayda var. Bilindik ve güvenilir bir firma olması sizin için daha iyi olacaktır.

Nakliye firması seçerken ilk dikkat etmeniz gereken çalışma izinlerinin ve sertifikalarının olup olmadığıdır. Bazı nakliye firmaları sertifikaya sahip olmadan çok uygun fiyatlara nakliye hizmeti vermektedir. Ancak bu durum pek sağlıklı değildir. Çünkü eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda bu durumun arkasında durmazlar. K3 belgesi ticari amaçla taşıma hizmeti veren her nakliye firmasının sahip olması gereken bir belgedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşıma işlemlerinin diğer önemli kısmı ise nakliyat sigortasıdır. Eşyalarınızın taşıması yapılırken bir zarar gelmesi durumunda nakliyat sigortasının olması önemlidir. Nakliyat firmalarının her ihtimale karşı nakliyat sigortası yaptırması müşteriyi de etkileyeceği için bu durum müşterinin gözünde iyi bir konuma getirebilir. Nakliye işi geliştikçe hizmet sektöründe çeşitlilik de artmaktadır. Özellikle nakliye çeşitleri bu anlamda çok önemlidir. Az eşyaya sahip firmalar parsiyel taşımacılık ile eşyalarını gönderebilirler. Parsiyel taşımacılık bir tır içerisinde birden fazla kişinin eşyası olması anlamına gelir. Böylelikle araç ücreti de çok daha uyguna gelmiş olacaktır.

Nakliyat sözleşmesi taşımacılık sektöründe mutlaka yapılması gerekir. Özellikle müşterilerin bu duruma önem verip mutlaka sözleşme yapması gerekir. Sözleşme de taşıma işleminin hangi gün ve saat de yapılacağı, yükleme boşaltma yeri ve hangi arabanın kullanılacağı mutlaka yazmalıdır. Sözleşme de her şeyin belirtilmesi müşterinin de işlerini garanti altına alması açısından önemlidir.

Nakliye işine başlamadan önce her müşterinin elinde mutlaka eşya listesi olmalıdır. Hangi eşyaların hangi kolilere konduğu gibi işlemleri daha rahat bir şekilde takip edebilirsiniz. Paketlerin üzerine yazıları yazmanız da bu anlamda size kolaylık sağlayabilir. Eşyalara zarar gelmemesi için taşıma da birkaç kez paketleme yapılır. Böylelikle oluşacak hasar da en aza indirilmiş olur.

Nakliye Fiyat Bilgisi

Nakliye firmalarına bilgi verirken doğru bir fiyat almanız için gerekli her bilgiyi eksiksiz bir şekilde vermeniz gerekir. Hangi katta oturduğunuz, eşyaların kaçıncı kata taşınacağı, her iki bina da asansör olup olmadığı, binanın önüne araç yanaşabiliyor mu, taşınılacak yer site mi gibi sizlere sorular sorulur. Bu sorular mutlaka eksiksiz bir şekilde verilmelidir.

Kağıthane nakliyat firması olarak nakliye işinde en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Sizin istediğiniz hizmeti eksiksiz bir şekilde vermek bizim görevimiz. Bu nedenle telefon aracılığıyla bizlere ulaşarak gerekli bilgileri vermeniz doğrultusunda taşıma işleminde anlaşabilir. Fiyat konusunda hiçbir müşterimizi mağdur etmeden işlerimizi yapmaktayız. Bu konuda bizlere güvenebilirsiniz.