İstanbul evden eve nakliyat sektörü son yıllarda gelişmiş alanlardan biridir. Ülkemizde hemen hemen her ilde evden eve nakliye firmaları açılmıştır. Bu firmalar ev taşınmalarını ve iş yeri taşınmalarını pratik ve profesyonel olarak gerçekleştirir. Paketlenmesi, montajlarının sökülmesi, yeni oturulacak eve taşınması ve yerleştirmesi sürecinin tamamını nakliye firması yürütür. Özellikle ev taşınması söz konusu ise çok fazla eşya ve küçük ayrıntılar karşımıza çıkar. Bu nedenle ev taşımalarında profesyonel yardım almak da fayda vardır.

İstanbul ülkemizin hem nüfus hem de yaşam olarak en kalabalık şehridir. Bu derece yoğun bir şehirde genel ihtiyaçlardan biri de nakliyedir. İstanbul evden eve nakliyat alanında sayılamayacak kadar çok firmanın olduğu bir şehirdir. Her türlü hizmetin sunulduğu tamamen en ufak eşyasına kadar nakliye firmasının topladığı ve taşıdığı firmalar mevcuttur.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliye bir yerden bir yere taşımak anlamına gelir. Evden eve nakliyat ise işyeri taşınması ve ev taşınmasının profesyonel bir şekilde yapılmasıdır. Eşyaların paketlenmesinden başlayan ve yeni eve yerleştirmesine kadar süren bir hizmettir. Bu amaçla kurulan firmalar hangi eşyanın nasıl rahat taşındığı konusunda tecrübeli elemanlar çalıştırır. Aynı zamanda kapalı kasa çeşitli tonajlarda araçlar ile taşıma yaparlar.

İstanbul evden eve akliye hizmeti konusunda çok farklı fiyatların olduğu bir ilimizdir. Birçok firmadan birbirinden çok farklı fiyatlar alınabilir. Kullanılan paketleme malzemesi, personellerin tecrübesi, aracın yaktığı yakıt, kırılacak eşya miktarı, genel olarak eşya miktarı, evlerin bulunduğu kat nedeni ile vinç ve asansör kullanımı gibi birçok etken nakliye fiyatını etkiler.

Sektördeki tecrübemiz ve alanında son derece tecrübeli personellerimiz ile ev ve işyeri taşınmalarını sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz. Eşyalarınızın kaliteli ve uygun malzemeler ile paketlemesini yapıyoruz. Aynı zamanda montajlı olarak mobilyalarınızın sökülme işlemi yapılıyor. Ardından tüm paketlenen malzemeler araca iniş sırasında göre yükleniyor. Yeni adresinize ulaştığımızda ise siz müşterilerimizin istediği yere istediği eşyanın kurulumunu ve yerleştirmesini yapıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Aracın Önemi

İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde çoğunlukla kapalı kasa kamyon kullanılır. Bu kamyonların eşya taşıma evrakları ve tonajları olmalıdır. Bir eşyayı taşımak için araç belirlenirken mutlaka aracın taşıma kapasitesine dikkat edilmelidir. Bir kamyon ya da kamyonet taşımasında tonaj üzeri yük yüklemek hem yasal olarak suçtur. Hem de kazaya neden olarak eşyaların zarar görmesine neden olabilir.

Firma olarak tüm araçlarımızı eşya kapasitesine uygun olarak seçiyoruz. Aynı zamanda evden eve nakliye için kullandığımız kapalı kasa kamyonlarımızın tüm evrakları hazır, muayeneleri yapılmıştır. Evden eve hizmetinde nakliye sigortası işe eşyalarınızı koruma altına alıyoruz. İlk hedefimiz siz müşterilerimizin eşyalarını zarar görmeden taşımak ve sizin yeni evinize yerleştirmektir. Sizlerin ihtiyacı olan tüm nakliye hizmetlerinde kalite ve güven sunuyoruz.