Güngören Nakliyat
Güngören Nakliyat

Güngören Nakliyat

Güngören nakliyat firması olarak, eşya taşıma, demontaj, paketleme, eşyaların yeni adrese teslim edilmesi, montaj yapılması gibi her türlü hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Nakliyat firması olarak istenilen her türlü hizmeti vermekteyiz. Dilediğiniz zaman eşyalarınızı güvenle taşıyarak yeni adresinize teslimini gerçekleştiriyoruz.

Nakliyat firmalarıyla anlaşırken maliyete dikkat etmek gerekir. Çünkü her nakliye firması aynı hizmeti vermez ama daha fazla ücretler talep edebilirler. Şehirler arası ve şehir içi nakliyat olarak maliyet ayrılır. Bu iki durumda maliyetler değişiklik gösterir. Şehirler arasında yapılan taşımacılık da maliyeti genellikle yakıt oluşturur. Şehir içinde yakıtın çok fazla bir önemi yoktur. Ancak paketleme ve işçilik bu durumda daha da maliyetli olabilir.

Taşınma Süreci

Nakliyat hizmetleri genellikle telefon üzerinden verilir. Bu nedenle firmanın sizden istediği her bir bilgininde doğru olması gerekir. Her iki tarafında sağlıklı bir iletişim kurması önemlidir. Verilen eksik bir bilgi sonucunda maliyetiniz daha fazla çıkabilir.

Nakliyat işinde müşterilerin belirlediği zamanlar da eşyaların hasarsız ve sağlıklı bir şekilde teslim edilmesi önemlidir. Böyle bir hizmet verilirken mutlaka daha önceden gerekli planların yapılması gerekir. Nakliye hizmetinde verilen adımları takip ederek çok daha rahat bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Eşyaların hangi gün ve saat de taşınacağı nereden alınacağı bilgisi çok önemlidir. Lokasyon bilgisi daha önceden nakliye firmasıyla mutlaka paylaşılmalıdır. Eşyaları nakliyat firmasının alabilmesi için daha önceden o lokasyona ne kadar süre de gideceği mutlaka hesaplanmalıdır.

Nakliyat işinde en önemli ayrıntı eşyaların taşınma sürecidir. Eşyaların kırılmasan hasarsız bir şekilde taşınması için eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi gerekir. Birçok firma daha fazla kazanç elde edebilmek için ambalajlama işini uyguna getirmektedir. Bunun içinde dayanıksız malzemelerle kaplama yapar. Durum böyle olunca eşyaların ambalajları kısa sürede açılarak hasar almasına yol açıyor.

Paketleme

Bizler paketleme işinde en iyi kaliteli ürünleri kullanarak ambalajlama yapmaktayız. Eşyalarınız birkaç kez sarılarak yumuşak bir şekilde paketlemesi yapılıyor. Böylelikle hiçbir zarar almadan sorunsuz bir şekilde paketleme işlemi de yapılmış oluyor. Araç da dahil bu paketleme sonucunda herhangi bir hasar meydana gelmeden taşıma işlemi tamamlanmış oluyor.

Nakliyat işinde anlaştığınız zaman firmalar sizden kaparo talep eder. Anlaştığınız ücretin sadece bir kısmını vermeniz de fayda var. Kalan ücret taşıma bittikten sonra verilmelidir. Ücretin hepsini vermeniz durumunda nakliye firması tarafından bir sorun meydana gelirse bu durum ücreti alamamanıza yol açar. Bu nedenle taşıma yapılana kadar kalan ücreti vermemeniz de fayda var.

Güngören nakliyat firması her türlü taşıma, paketleme ve montaj yapma işinde sizin yanınızdadır. Yapmanız gereken bizlerle iletişime geçerek taşıma hakkında gerekli bilgileri vermenizdir. Verilen eksiksiz bilgiler sonucunda sizlere fiyat verilir. Anlaştığımız durumda sizin belirlediğiniz tarihte gelerek taşıma işlemine başlamış oluruz.