Gaziosmanpaşa Nakliyat
Gaziosmanpaşa Nakliyat

                Gaziosmanpaşa Nakliyat            

                Nakliyat diğer bir adı ile taşımacılık; bir eşya ya da ürünün bir adresten başka bir adrese taşınmasına denilir. Nakliyat sektörü ticaret hayatının vazgeçilmez bir yardımcısıdır. Birçok malzeme ürün nakliye ile satılan yere götürülmektedir. Karayolu, Denizyolu ve hava yolu ile nakliyat hizmeti verilmektedir. Ticaret dışında kişisel olarak da nakliye ihtiyaçlarımız söz konusudur. Ev ve şirket taşınmaları da nakliyat firmalarının alanına girer. Nakliyat firmaları özellikle son yıllarda hem kurumsal nakliye alanında hem de evden eve nakliyat konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır.

Gaziosmanpaşa İstanbul’un nakliyat firmaları açısından yoğun bir ilçesidir. Firmamız da bulunduğu yer çevresi, şehir içi, şehirlerarası tüm nakliye hizmetlerini profesyonel ekibi ile hizmet verir. Ticari nakliyelerinizde yıllık sözleşmeler ile sizlerle anlaşıyor, dilediğiniz gün ve saatte hizmet için araç ve ihtiyaç halinde elemanlarımız ile sizlerin yanında oluyoruz. Şahsi nakliye durumlarında gerekli keşif yapılarak sizlere en uygun fiyat ile hizmet veriyoruz.

Nakliye Araçları

Nakliyat sektöründe taşınan eşyanın ya da malzemenin zarar görmemesi için kapalı kasa kamyon, yükü fazla olması durumunda ise tır kullanımı yapılır. Kurumsal nakliye işlemlerinde yurt dışına malzeme götürülmesi söz konusu ise tırlarımız farklı tonajları ile hazır durumdadır. Yasal muayeneleri yapılmış, K3 ve K1 belgeleri bulunur. Taşınması gereken malzemeyi zarar görmeden ve istenilen zamanda teslim etmek hedefi ile çalışıyoruz.

Evden eve nakliye durumu söz konusu ise de kapalı kasa kamyon ile tüm eşyalarınız taşınır. Bu kamyonlarımızda k1 ve k3 belgelidir. Kamyonlarımız düzenli temizlik ve bakımları yapılır. Her an çalışmaya hazır durumda bekletilir. Eşyalarınızın sağla bir şekilde taşınması amaçlı olarak hizmet veriyoruz. Bu nedenle de eşyalarınız miktarına göre araçlarımızı kullanıyoruz.

Evden Eve Nakliye Süreci

Evden eve nakliye kurumsal nakliyeye göre daha özen gerektiren ve incelikleri olan bir taşıma hizmetidir. Bir evin tüm eşyalarının toplanıp paketlenmesi yeni adrese götürülerek yerleştirilmesine evden eve nakliye denilir. Ev eşyalarınızın listesi, taşıma yapılacak adres ile taşınacak adres ile evden eve nakliye konusunda firmalardan fiyat alabilirsiniz.

Firma olarak sektördeki tecrübemize, profesyonel elemanlarımıza, paketlemedeki ambalaj kalitemize ve evden eve nakliye için kullandığımız araçlara olan güvenimiz ile sizlere hizmet sunuyoruz. Evden eve nakliyede ilk olarak sizlerin eşyalarını yerinde görüyoruz. Bu tespit ile eşyaların miktarı, mobilyaların miktarı, beyaz eşyaların âdeti ve en narin ve özen isteyen mutfak eşyalarınızı not alıyoruz. Bu tespitler sonucunda nakliye ve yeni adrese yerleştirme için toplam bedel çıkartıyoruz.

Tüm ev eşyalarınızın özenle paketlemesi, montajlı olan mobilyalarınızın sökülmesi, beyaz eşyalarınızın özel malzeme ile sarılarak taşınması ve araca yüklenmesi ile evden eve nakliye hizmetimiz başlar. Araca yükleme esnasında elamanlarımız eşyaların iniş sırasına göre yerleştirir. Yeni eve ulaşıldığında aynı özen ile araçtan eşyalar indirilir ve sizlerin dilediği bölümlere yerleştirilir.