Fatih Nakliyat Nakliye bir malın ya da eşyanın yer değiştirmesi ve taşınmasıdır. Bu taşıma işlemleri önceden amatör bir şekilde kamyonlar ile yük ve eşya taşımacılığı olarak yapılmakta idi. Fakat günümüzde nakliye firmaları kurumsallaşarak daha profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Fatih ilçesinde yer alan nakliye firmaları da eşya ve malzeme taşımacılığında profesyonel ekip ve ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Taşımacılık sektöründeki gelişmelerin hemen hemen hepsi Fatih ilçesinde de mevcuttur. Firmamız yılların tecrübesi ve alanında tecrübe sahibi personeli ile evden eve nakliye, iş yeri taşınmaları, ürün taşımacılığı yapmaktadır. Taşınması gereken eşya ya da ürünü özenle paketleyerek taşıyoruz. Aynı zamanda araçlarımız ürünlerinizin tonajına uygun olarak seçilir. Her malzemenin özelliğine uygun paketlenir. Araca yüklenir ve istediğiniz yere istediğiniz şekilde

Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

Taşımacılık diğer adı ile nakliye süreci; eşya ya da ürünün özelliklerine uygun paketleme ile başlar. Ayrıca eğer montajlı bir ürün ise mutlaka sökülmelidir. Ardından zarar görmemesi için ambalajlama yapılır. Bu ambalajlama ardından araca yüklenir ve istenilen adrese ulaştırılır. Eğer nakliye anlaşmasında montaj edilme ve yerleştirme mevcut ise montajı yapılır ve istenilen yere konarak müşteriye teslim edilir.

Fatih nakliyat Evden eve nakliye süreci ise eşyaların miktarı, kırılacak ve küçük eşya miktarı, montajlı mobilyaların miktarı, beyaz eşya sayısı ve evin bulunduğu kat keşfi ile başlar. Firma olarak tarafınızdan gelen evden eve nakliye durumlarında bu keşif ile sizlere uygun fiyat teklifi sunarız. Ardından sizlerin kabulü sonrasında nakliye yapılacak gün ve saatte sizlerin istediği adreste personelimiz, gerekli ekipmanlarımız ve aracımız ile hazır oluruz.

Evden eve nakliyede montajlı tüm mobilyaların montajı sökülür. Ev eşyası nakliyesinde mutfak malzemesi en ayrıntılı ve özen isteyen kısımdır. Tüm bu eşyalarınız özen ile paketlenerek özel ambalajlı kolilerimize yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız ise çizilmeye ve zarar görmeye karşı paketlenir. Tüm eşyaların paketlenmesinin ardından araca iniş sırasına göre yüklenir. Evin taşınacağı adrese gidilerek tüm eşyalarınız sizlerin istediği bölüme istediğiniz şekilde yerleştirilir.

Fatih Nakliyat – Nakliye Çeşitleri

Ticaret hayatının vazgeçilmezi olan nakliye sektörü, kara yolu, hava yolu, denizyolu olarak çeşitlere ayrılmıştır. Aynı zamanda evden eve nakliye, malzeme taşımacılığı ve parsiyel taşımacılık olarak da çeşitleri bulunur.

Denizyolu taşımacılığı genellikle ihracat yapan firmalarda yurt dışına gönderilen malzemelerin taşındığı bir nakliye şeklidir. Gemiler ile ilgili ülkeye malzemeler teslim edilir.

Karayolu ülke içerisinde yer alan ürünlerin şehirden şehre taşınması için kullanılır. Yurt dışı taşımacılıklarında da kara yolu kullanılmaktadır.

Hava yolu taşımacılığı ise taşıma uçakları ile yapılmaktadır. Çoğu zaman bu tür nakliye acil durumlarda acil gönderilmesi gereken eşyalar söz konusu olduğunda kullanılır.

Şahısların kullandığı nakliye şekli ise genellikle evden eve nakliyat ve parsiyel nakliyattır. Firmamız tüm bu nakliye türlerinde uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.