Eyüp bilindiği gibi İstanbul’un tarihi ilçelerinden biridir. Bu nedenle eski yapılar arasında kalan ve sar sokaklara sahiptir. Eyüp ilçesinde taşıma işlemlerinde zorluklar yaşansa da ilçe içi ve ilçe dışına nakliye hizmeti sunan birçok firma bulunur. Bu firmalar son yıllarda daha profesyonel hizmetler ile faaliyetini sürdürür. Taşımacılıkta gelişen adımlardan biri olarak ambalajlama karşımıza çıkar. Taşınan ürünün zarar görmemesi adına özenle paketlenmesi söz konusudur. Böylelikle sağlam ve kaliteli bir taşıma yapılmış olur.

Firmamız da Eyüp ilçesi nakliye firmaları arasında yer alır. Bulunduğumuz ilçe şartlarına göre en uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz. Alan olarak evden eve nakliyeyi tercih eden firmamız evlerinizin taşınması ve yeni evinize yerleştirmesi için gerekli donanıma sahiptir. Bu nedenle ev eşyaları konusunda deneyimli personellerimiz, kaliteli paketleme malzemelerimiz, kapalı kasa kamyonlarımız, yüksek binalardan ve dar yerlerden eşya çıkarmak için ilgili asansör ve vinçe sahiptir.

Nakliye Çeşitleri

Nakliye bir eşya ya da ürünün bir yerden bir yere taşınmasına denir. Tarihsel süreçte nakliye gelişen bir sektördür. Kara nakliyesi, hava nakliyesi, deniz nakliyesi ve demir yolu nakliyesi gibi taşınma aracına ve yoluna göre bölümlere ayrılmıştır. Ticaret hayatının büyük bir ihtiyacı olan nakliye sektörü son yıllarda daha da profesyonel bir hal almıştır.

Firmamız sektördeki deneyimi ile ticaret hayatındaki ilgili nakliye talebini karşılarken aynı zamanda evden eve nakliye konusunda da şahıslara hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerimizde evden eve nakliyat, parsiyel nakliyat, komple nakliye, gibi tüm çeşitler için firmamıza başvurabilirsiniz. Her koşulda sizlere yardımcı olmak adına uygun fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Nakliye Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Günümüzde gelişen nakliye sektöründe profesyonel be kurumsal olarak hizmet veren firmalarda fiyat farklılıkları ortaya çıkmaktadır. Genel olarak aynı mesafe aynı ağırlıkta aynı eşyada fiyatların değiştiği görülebilir. Bu durum firmaların maliyetlerinden kaynaklanmaktadır. Kullandığı nakliye aracı, çalıştırdığı personel kalitesi, kullandığı ekipmanlar nakliye fiyatını etkiler.

Profesyonelleşen sektörde karşımıza belirli mesafelerde belirli araçların yüklerinde fiyat listesi de çıkabilir. Bu durum birçok müşterinin daha kolay karar vermesine ve firmanın yapısının düzgün olduğunun göstergesidir. Kurumsal nakliye ihtiyaçlarında anlık fiyat almak gerektiğinden fiyat listesi olan firmalar ile görüşmek çalışmak da fayda vardır.

Kurumsal Nakliye Firmaları

Ticaret hayatının en önemli ihtiyaçlarından biri olan nakliyede kurumsal nakliye firmaları ile çalışmak gereklidir. Acil malzeme taşımacılığı için belirli bir firma ile yıllık sözleşmeler ile çalışmak zaman kazandırır. Diğer türlü her nakliye işleminde firmalarla tek tek görüşmek zaman kaybettirrir.

Firmamız hem kurumsal nakliye işlerinizde hem de şahsı olarak nakliye hizmeti ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet sunmaktadır. Fiyat ve kalitemiz konusunda sizlerin yanında ve sizlerle çalışmak adına faaliyetimizi sürdürüyoruz. Her türlü ekipman ve donanıma sahip sistemli bir çalışma şeklimiz mevcuttur.