Nakliye hizmetleri uzaktan basit görünse de özen ve dikkat isteyen bir hizmettir. Son yıllarda profesyonelleşen bir sektör haline gelmiştir. Bu sektörde artık firmalar yasal düzenlemeler ile belirli evraklara ve belgelere sahip şekilde hizmet vermektedir. Nakliye firmaları araçları K1 ve K3 belgeleri ile aynı zamanda taşıma sigortası ile çalışmaktadır. Böylelikle taşınan eşya ya da ürün sigortalı şekilde bir yerden bir yere ulaştırılır. Eğer hizmeti profesyonel bir firmadan alıyor iseniz içiniz rahat olabilir.

Esenler nakliyat konusunda farklı kalitelerde firmaların bulunduğu bir ilçemizdir. İlçe içi ve dışı nakliye hizmetlerini yapan birçok firma bulunur. Bu firmalar taşıma şartlarına ve mesafeye göre hizmeti konusunda fiyat verir. Bu fiyatlamada paketleme hizmeti, aracın kapasitesi, vinç ya da asansör kullanımının olup olmadığı gibi faktörler önemlidir. Aracın yakıtı taşıma çalışacak personel sayısı ve niteliği de fiyatı etkiler.

Firmamız tüm nakliye hizmetlerinizi sektördeki tecrübesine dayanarak profesyonel bir şekilde gerçekleştirir. İstediğiniz hizmeti sizlere ulaştırmak amacı ile faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Elemanlarımız eşya ve yük taşınması konusunda gerekli deneyime sahiptir. Bu nedenle de ne kadar zorluk olursa olsun işimiz konusunda iddialıyız.

Nakliye Süreci Nasıl İşler?

Nakliye ihtiyaçlarında mutlaka araştırma yapmak gereklidir. İlk başta taşınacak eşya ya da malzemenin niteliği ve miktarı incelenir. Bu iş için gerekli olan personel miktarı, aracın tonajı, paketlenecek eşya miktarı ve asansör vinç ihtiyacı olup olmadığına karar verilir. Fiyat teklifi sonucunda ise anlaşılan gün ve saatte taşıma işlemine başlanır.

Bir evden eve nakliye durumu söz konusu ise eşyaların hepsinin paketlemesi yapılır ve kolilere yerleştirilir. Montajlı mobilyalarda ise sökülmesi gerçekleştirilir. Yine parçalar halinde paketlenir. Beyaz eşyalarda ise kırılma ve çizilmeye karşı koruyucu paketleme malzemesi kullanılır. Ardından nakliye aracına iniş sırasına göre yerleştirilir. Arından verilen adreste eşyalar araçtan indirilir. Firmamız personelleri indirme işlemi ardından müşteriden bilgi alarak yeni yere eşyaların yerleştirmesini yapar. Şahsi eşyalarınız hariç tüm eşyalarınızın taşınmasını ve yerleştirmesini yaparak sizlere teslim ediyoruz.

Nakliye Araçları

Esenler nakliyat ya da başla bir ilçede yapılan nakliyat işlemi olsun. Hepsinde kullanılması gereken kapalı kasa kamyonlardır. Eşyaların ya da ürünün sağlam bir şekilde teslim edilmesi için uygun araç kullanmak şarttır. Aynı zamanda taşıyacak personelinde yeterince tecrübeli olması gereklidir. Firma olarak tüm nakliye işlemlerinde kapalı kasa k1 ve k3 belgeli kamyonlar ile hizmet veriyoruz. Araçlarımızın yasal muayeneleri yapılmış şekildedir. Sizlerin eşyalarının güvenliği açısından da taşıma sigortası yaptırmaktayız.

Araçların güvenli ve bakımlı olması taşıdıkları eşyaların ve ürünlerin zarar görmemesi için çok önemlidir. Bu amaçla firmamız araçlarını her an hizmete hazır durumda temiz bekletmektedir. Yaz kış her türlü hava koşulunda yük taşıyabilecek şekilde araçlarımızı muhafaza ediyoruz. Her türlü nakliye hizmetini yerine getirmek için sizleri bekliyoruz.