Nakliye firmaları her türlü taşıma hizmeti kolaylaştırarak faaliyet sürdürmektedir. Birçoğumuzun gözünde büyüyen bir eşyanın ya da malzemenin adresten başka işini nakliye firmaları çok kolay ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Özel dikkat edilmesi gerekenleri paketleyerek araca yüklemesini yapar ve istenilen yere taşırlar. Aynı zamanda son yıllarda sektördeki tecrübeli çalışan sayısı artmıştır. Sektördeki firmalar gün geçtikçe kurumsal bir hal ile faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamız Çatalca nakliyat işlemlerinde ön sıralarda yer alan tecrübeli ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Çoğunlukla gelişi güzel yapılan nakliye hizmetini; malzemesinden, personeline, aracına kadar tamamen kalite güvencesi ile çalışıyoruz. Kaliteli malzemeler ile ambalajlama yapıyor, sizlerin istediği konuma istediğiniz eşya ya da ürünü teslim ediyoruz. Tüm nakliye ihtiyaçlarında her türlü bilgi paylaşımı için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve nakliye söz konusu ise ilk önce evdeki eşyalarınızın bir listesini çıkarmalısınız. Ardından evinizin bulunduğu kat ile taşınacağınız evin bulunduğu katı not alarak nakliye firmaları ile görüşmelisiniz. Nakliye firmasının yasal olarak araçlarının uygun olmasına, K1 ve K3 belgelerinin olmasına dikkat edilmelidir. Taşıma işini yapacak aracın kapalı kasa olması da ayrıca önemlidir. Eşya taşımacılığında kapalı kamyon en güvenli taşıma aracıdır. Aynı zamanda nakliye firması araçlarının taşıyacağı tonaj miktarı ile eşyalarınızın kilosu uygun olmalıdır.

Nakliye işlemlerinde birçok firmadan farklı fiyatlar alınabilir. Bu nedenle sizlerin ev eşyalarının taşınması sırasında yapılacak hizmeti nakliye firmasından ayrıntılı bir şekilde öğrenmesi gerekir. Fiyatı etkileyen unsurları birlikte değerlendirmek doğru olacaktır. Bir evden eve nakliye işleminde kırılacak ya da küçük eşyaların kinim ambalajladığı, eşyanın miktarı, personel miktarı ve asansör vinç kullanımı gibi faktörler fiyatı etkiler. Bu nedenle birçok firmadan fiyat bilgisi almak gereklidir.

Nakliye Hizmetinde Ambalajlama

Nakliye hizmetinde önemli konulardan biride paketlemedir. İster ev eşyası isterse işyeri eşyası olsun taşıma esnasında düzgün bir ambalajlama gerekir. Özellikle küçük ve kırılacak eşyalarda, elektronik eşyalarda, mobilyalarda paketleme çok önemlidir. Kırılma, çizilme ve zarar görmeye karşılık düzgün ve kaliteli ambalajlama yapılmalıdır.

Nakliye sırasında taşınan eşyaların ve ürünlerin araca yüklenmesi de belirli bir sıra ile yapılmalıdır. Firma olarak biz eşyalarınızı iniş sırasına göre araca yüklemeyi tercih ediyoruz. Böylelikle daha kısa sürede yeni evinize eşyalarını yerleştiriyoruz. Sizlerin yönlendirmesi ile paketlenen ürünler ya da eşyalar tek te açılarak istediğiniz yerlere yerleştirilir. Amacımız siz müşterilerimizin taşınmak ile ilgili bir yorgunluk yaşamadan hizmetimizi tamamlamaktır.

Firmamız ile nakliye ihtiyaçlarınız için bir telefon uzaklığındadır. Sizlerden gelen talep doğrultusunda yetkili personelimiz eşya ya da ürün keşfi yapar. Ardından taşıma ile ilgili araç ve personel belirlemesi yapılır. Tüm maliyet çıkarılarak sizlere fiyat teklifi sunulur. Onayınız halinde istediğiniz zaman nakliyeyi gerçekleştiriyoruz.