Nakliyat hizmeti sektörü yıldan yıla gelişen bir alandır. Gün geçtikçe daha profesyonel bir şekilde nakliye firmaları bu konuda hizmet vermektedir. Taşınma işlemi basit gibi görünse de son derece özen isteyen bir iştir. Müşterilerin malzeme ve eşyalarını olduğu yerden alıp başka bir yere istenilen şekilde yerleştirmek demektir. Bu nedenle de sektörde kaliteli ve güven veren firmalar ile çalışmak gereklidir.

Büyükçekme nakliyat hizmetlerinde ürün ya da eşyaların taşıması konusunda sektörde birçok firma bulunur. Bu firmalar aynı zamanda yüksek katlı binalardan alınacak eşya ya da ürün için gerekli ekipmanlara sahiplerdir. Asansör ve vinç kullanımı ile yüksek katlı konut ya da işyerinden istenilen malzeme istenilen yere taşınır. Taşıma esnasında ise ürünlerin ya da eşyanın zarar görmemesi için ambalajlanarak özenle taşınır.

Nakliye Hizmeti Araçları

Ofis taşınması, ev taşınması ya da malzeme taşınmalarında çoğunlukla kapalı kasa kamyon kullanılır. İçerisindeki bulunan eşya veya malzemenin zarar görmemesi için kapalı kasa kullanılır. Bu şekilde yapılan taşımalarda amaç sağlıklı bir şekilde eşya veya ürünün müşterinin istediği yere teslim edilmesidir.

Nakliye firması olarak kapalı kasa kamyonlar ile taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Araçlarımız tüm yasal muayeneleri yapılmış durumda hazır olarak beklemektedir. Taşıma hizmetinizin tespiti sonrası tonaj olarak uygun araç ile taşıma yapıyoruz. Firma olarak yılların tecrübesi ile eşya ve yük taşıma yapmış elemanlar ile çalışıyoruz.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Ev taşınması zor ve sıkıntılı bir iştir. Birçoğumuz evlerimizin taşınması durumunda yakınlardan yardım alırız. Bir de kamyon araç kiralarız. Fakat bu şekilde taşınmalarda eşya taşımak konusunda bilgisi olmayan kişiler taşımayı yaptığından hem kendileri hem de eşyalar zarar görür. Ayrıca taşımanın ötesinde montaj sökümü ve tekrar montaj durumu söz konusudur. Tüm bu konularda tecrübeli olmadan yapılan taşımalar çok yorucu ve kazalara neden olur. Bu nedenle ev taşınmalarında profesyonel hizmet almak gereklidir.

Firmamız evden eve nakliye taleplerinizi keşif yaparak değerlendirir. İlk önce siz müşterilerimizin evlerinde eşya miktarı, eşya niteliği, evin bulunduğu kat ve asansör kullanımı gerekip gerekmediği tespit edilir. Buna uygun olan personel sayısı ve araç belirlenir. Ardından siz değerli müşterilerimize fiyat teklifi sunarız.

Bakırköy Nakliye Fiyatları

Nakliye hizmeti fiyatları araçların yakıtına, yolun mesafesine ve taşıma işlemini yapacak personel sayısına göre değişiklik gösterir. Ayrıca taşıma işleminde asansör ihtiyacı da fiyatı etkileyen bir başka faktördür. Farklı maliyetlere sahip olunması nedeni ile nakliye fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. Bu nedenle nakliye ihtiyaçlarında fiyat araştırması yapmak gereklidir. Özellikle de evden eve nakliye söz konusu ise ayrıntılı ve özenli bir çalışma gerekir. Firma olarak tüm ev eşyalarınızın paketlenmesi, montajlı ise montajlarının sökülmesi, araca iniş sırasına göre yüklenmesi ve ardından yeni evinize yerleştirilmesi hizmetini yapıyoruz.