Nakliyat firmaları günümüzde oldukça rağbet gören firmalardır. Taşınma sürecinin ne kadar zahmetli ve stresli olduğunu düşünürsek nakliye firmasının önemini daha rahat kavramış oluruz. Beylikdüzü’ nde bu anlamda müşterilerin isteklerini öncelikli olarak düzenleyen firma olarak firmamız kaliteli bir hizmet anlayışını benimsemiştir.

Beylikdüzü Nakliyat Olarak Hizmetlerimiz

Firmamız kurumsallaşma sürecinde önemli adımlar atmış ve bu anlamda tüm gelişmeleri göstermiş bir firmadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede korumak için müşteri anketleri düzenlemekteyiz. Taşınma süresi boyunca müşterilerimizden bu formları doldurmalarını bekliyoruz ve bu formlara göre kendimizi geliştiriyoruz. Bu formlar sayesinde firma olarak tüm eksiklerimizi ve geliştirilmesi gereken yönlerimizi ayrıntılı bir şekilde keşfediyoruz. Ayrıca müşterilerimize son derece teknolojiye uygun olarak hizmet vermekteyiz. Bu anlamda oluşturmuş olduğumuz internet adresinde sizlere tüm hizmetlerimizi detaylı bir şekilde anlatmaktayız. İletişim adreslerimizde internet sayfasında bulunduğundan bir sorunuz olduğunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uzman Ekip

Nakliyat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz için bu konudaki eksiklerimizi ve geliştirmemiz gereken yönlerimizi çok iyi biliyoruz. İşini seven, kendine güvenen ve alanında uzmanlaşmış ekibimizle size daha kaliteli bir hizmet vermek için çaba göstermekteyiz. Personel seçiminde de oldukça dikkatli davranarak müşteri memnuniyetini benimsemiş personel ile çalışmak bizim için ve müşterilerimiz için daha faydalı olacağından bu konuya çok fazla önem vermekteyiz.

Kullandığımız Ekipmanlar ve Araçlar

Taşınmasını istediğiniz tüm eşyaların hasar görmeden ve kırılmadan taşınması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle eşyalarınız için özel koliler kullanmaktayız. Büyüklüğüne ve ağırlığına göre kullandığımız bu koliler sayesinde eşyalarınız kırılmadan taşınmaktadır. Yük taşımaya uygun kamyonlarımız ile eşya taşıma sırasında bir sorun yaşamadan güvenli bir şekilde eşyalarınızı yeni adresinize teslim etmekteyiz. Sadece evden eve nakliyat değil, ofis taşımacılığı konusunda da sizlere yardımcı olmaktayız. Kullandığımız yük kamyonları kasası kapalı, yük taşımaya uygun kamyonlardır. Bu nedenle eşyalarınız çok güvenli bir şekilde taşınabilmektedir. Kamyonlarımızın yük taşıma kapasitesi belli olduğundan bu kapasitenin dışına çıkamamaktayız. Güvenlik konusu firmamız için çok önemli bir konudur. Hem müşterilerimizin memnuniyeti, hem eşyaların güvenliği, hem de hasar almadan taşınması konusunu oldukça önemsemekteyiz. Zaten kullandığımız tüm malzemeler de bunu öncelikli olarak belirlemektedir. Taşınma sürecinde en önemli malzemelerden biri de asansörlü taşınma sistemidir. Bunu kullanan nakliye firmaları oldukça kısıtlıdır. Firma olarak bu konuda da müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Asansörlü taşıma sistemi ile en yüksek binalara bile güvenli bir şekilde eşyalarınız taşınabilmektedir. Bu sistemin ayrıntılı fotoğrafını ve detaylı anlatımını internet adresimizde bulabilirsiniz. Asansörlü taşıma sistemi olmayan firmalarda taşınma süreci oldukça sıkıntılı geçmektedir. Çoğu zaman firmalar biz bu kadar yüksek yere eşya taşıyamayız diyerek eşyaları binanın kapısında bırakabilmektedir. Bu nedenle firma olarak bu konuda müşterilerimizi mağdur etmeden uygun bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız.