Beşiktaş nakliyat işi ev ve ofis taşıma işlerinde tercih edilir. Dikkatli ve özenli bir şekilde yapıldığı zaman müşteri memnuniyetini almak da bizim için önemlidir. Nakliyat hizmetleri kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Sadece bir evin veya ofisin taşıma işlemi değil aynı zaman da evden eve, parsiyel, parça yük gibi taşıma işlemleri de tarafımızca yapılmaktadır.

Nakliye ile ilgili gerekli bilgileri firmamızı arayarak alabilirsiniz. Sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere fiyat teklifi iletilir. Bu teklif sonrasında nakliye için gün ve saat kararlaştırılır. Araç ayarlama işlemi yapıldıktan sonra eşyalarınız büyük titizlik ve kaliteli bir hizmetle taşınarak ilgili adreslere teslim edilir.

Nakliyat Çeşitleri

Nakliyat işinin genellikle en çok tercih edileni evden eve nakliyattır. Önceden yapılan taşıma işlemlerinde asansör olmadığı için taşıma işlemleri de çok zor yapılıyordu. Ancak günümüzde hemen hemen her binada asansörün olması taşıma işleminin de kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Binalar da asansör yoksa bile binanın dış kısmına kurulan asansör sayesinde eşyalarınız pratik ve hızlı bir şekilde taşınıyor.

Eşyaların asansöre taşınması oldukça denge isteyen bir durumdur. Beşiktaş nakliyat büyük bir asansör olduğu için eşyaların parça parça yerleştirilmesine gerek kalmaz. Gün içerisinde eşya taşıma işleminiz de tamamlanmış olur.

Nakliye taşıma işlerinde tercih edilen bir diğer hizmet ise parsiyel taşımacılıktır. Parsiyel taşımacılık, aynı güzergahta bulunan farklı adreslere eşya taşıma işlemidir. Parsiyel taşımacılık diğer taşıma işlemlerine göre daha uygundur. Çünkü araç da sadece bir müşterinin eşyası olmaz. Bu nedenle araç için verilen ücret diğer müşterilerle paylaştırılmış oluyor.

Küçük çaplı eşya taşıma işinde tercih edilen parça yük nakliyesi ise genellikle küçük eşya taşıma işinde tercih edilir. Bu nakliye türünde kırılmaya müsait olan ve özel olan eşyaların taşıması yapılır. en alt kısma sağlam olan eşyalar, en üst kısma ise kırılabilecek olan eşyalar eklenir.

Kargo nakliyat ise her türlü eşyayı parsiyel olarak dağıtır. Nakliyat firmaları da kargo şirketlerine taşıma işlemi yapar. Kargo nakliyat sayesinde oldukça hızlı ve güvenilir bir taşımacılık yapılır.

Beşiktaş Nakliyat İşinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Beşiktaş Nakliyat işinin en önemli parçası işi bilen uzman kişilerin yapmasıdır. Bu işi gerçekten bilen ve alanında deneyimli firmalar her zaman daha kaliteli hizmet verirler. Beşiktaş nakliyat olarak eşyalarınızı kaliteli ambalajlarla paketleyerek kırılmadan araca yüklüyoruz. Taşıma işlemi yapılmadan tabi ki elimizde bulunan bir liste oluyor. Herhangi bir sıkıntı yaşamamak adına bu listeye göre taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Taşıma işlemine başlamadan önce eşyalarınız için en uygun aracı seçiyoruz. Araçta boşluk kalmaması önemlidir. Genellikle boş olan alanlara küçük kutuları yerleştiriyoruz ki eşyalar yerinden hareket etmesin. En ufak bir hareket de eşyalar da çizilme meydana gelebilir. Bu nedenle işimizi doğru ve kaliteli bir şekilde yapmaya çalışıyoruz.