Bayrampaşa Nakliyat Son yıllarda nakliye sektörü çok fazla gelişme göstermiştir. Rekabetin de artması ile birlikte nakliye firmaları çok sayıda ekipmanları hizmete sunarak bu anlamda müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Bayrampaşa da oldukça gelişmekte olan bir ilçemizdir. Biz de firma olarak gelişime ayak uydurarak her anlamda müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Firma Olarak Hizmetlerimiz

Nakliye sektöründe son yıllarda oldukça gelişme kaydeden firmamızda müşteri memnuniyeti için tüm çabalar gösterilmektedir. En önemli amacımız müşteri memnuniyeti olduğundan müşteri değerlendirme anketi ile kendimizi daha da fazla geliştirebiliyoruz. Taşınma süreci boyunca size teslim edilen anketi doldurduğunuzda biz firma olarak eksiklerimizi ya da geliştirilmesi gereken yönümüzü fark ederek buna göre çalışmalarda bulunuyoruz. Bu anket sayesinde müşterilerimizden de olumlu geri dönüşler almaktayız.

Kullandığımız Ekipmanlar

Taşınma süreci müşterilerimiz için ne kadar önemli ise firma olarak bizim içinde çok önemlidir. Bu nedenle taşınma sırasında kullandığımız ekipmanlara çok fazla önem veriyoruz. Eşya taşımaya uygun koliler ile eşyalarınız hasar almadan ve kırılmadan taşınabilmektedir. Ayrıca eşya sigortası ile hasar olan tüm eşyalarınızın zararı karşılanmaktadır. Önem verdiğimiz bir diğer konu asansörlü taşınma sistemidir. Asansörlü taşınma sistemi ile eşyalarınızı çok katlı binalara bile rahatça taşıyabilmekteyiz. Bu sistemin çoğu firmada olmaması da firma olarak müşterilerimize sunduğumuz önemli bir artı hizmetimizdir.

Nakliyede Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nakliye süreci oldukça riskli bir süreçtir. Müşterilerin memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek, taşınma sürecini az stresli yaşatabilmek, dinamik ve işini seven bir personel ile çalışabilmek tüm bunların hepsinin bir araya gelebilmesi gerekmektedir. Bu faktörlerin hepsinin aynı anda olması müşterilerin memnuniyetini arttırmaktadır. Firma olarak bu süreçte mümkün olan en az hasarla süreci tamamlamayı hedeflemekteyiz. Çalıştığınız Nakliye firmasının mutlaka eşya sigortası yaptığından emin olmalısınız. Aksi halde değer verdiği eşyalarda bir hasar meydana geldiğinde eğer bir zararınız var ise bu konuda bir tutar geri alamazsınız. Biz Bayrampaşa’da bulunan gelişmiş bir nakliye firması olarak bu konuya çok dikkat ediyoruz. Büyük bir özenle müşterilerimizin mağdur olmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu nakliye firmasının kurumsal bir firma olup olmadığıdır. Kurumsa bir nakliye firması ya da kurumsallaşmakta olan nakliye firmalarında durum diğerlerinden çok farklıdır. Kurumsallık her açıdan hizmete yansır. Kullanılan malzemeler, ekipmanlar, çalışılan personel, hizmet biçimi tüm bu konuları kurumsallık geçiren firmada tamamen hissedersiniz. Bayrampaşa’da uzun yıllardır hizmet veren nakliye firması olarak şirketimiz bu konuları oldukça önemsemektedir. Bayrampaşa’nın gelişmesi ile birlikte biz de firmamızı geliştirerek her konuda müşterimize nasıl faydalı olabiliriz bu konuları çok fazla araştırıyoruz. Kullandığımız araçlardan, ekipmanlara kadar hatta çalıştığımız personele kadar özenle seçerek müşterilerimize hizmet kalitemizi hissetirmek istiyoruz. Bu konuda da zaten müşterilerimizden olumlu çok fazla geri bildirim almış bulunuyoruz.