Başakşehir Evden Eve Nakliyat yeni bir yere taşınma işlemi yapılırken en zor olan kısmı nakliye işidir. Çünkü nakliye işi sandığımız kadar kolay değildir. Güvenilir bir nakliye firması bulmak, eşyaların paketlenmesi, taşınma süreci oldukça zorlu geçmektedir. Eşyaların güvenli bir şekilde taşınması ve kurulumunun yapılması için iyi bir nakliye firmasıyla anlaşmanız gerekir.

Başakşehir nakliyat firması olarak müşterilerimize tam hizmet sunarak onların isteklerini ön planda tutmaya çalışıyoruz. Nakliye esnasında yaşanan sıkıntıları en aza indirerek müşterilerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz.

Nakliyat bulunduğunuz yerden eşyalarınız başka bir alana güvenli bir şekilde taşınmasıdır. Bu işlem sırasında herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Tüm süreci nakliye firmaları yönetir. Sizin sadece özel eşyalarınızı ve kırılacak olan değerli eşyalarınızı almanız istenir. Özel eşyalara bir şey olması durumunda nakliye firmaları bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

Nakliyat işinde en önemli şey eşyaların güvenliğidir. Bu alanda personellerimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerdir. Eşyalarınız taşındığı sırada hiçbir zarar görmez. Firmamız anlaşma yapıldığı zaman evinize gelerek eşyaları gruplara ayırır. Sökülmesi gereken eşyalarınızı sökerek taşındığınız eve sorunsuz bir şekilde kurulmasını sağlar. Ambalajlama için gerekli olan malzemeler bizim tarafımızdan tedarik edilir.

Nakliyat Nasıl Yapılır?

Nakliyat işlemi eşyalarınızın boyutuna göre küçük veya büyük araçlarla birlikte yapılır. Araçlar kapalı kasa ve dış çevreden gelecek tehlikelere karşı hazırlanmıştır. Hava şartları durumuna göre eşyalarınız etkilenmez. Taşınma esnasında kaçındı katta olduğunuzun pek bir önemi yoktur. Çünkü son dönem de geliştirilen asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarınız oldukça hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınmaktadır.

Taşıma esnasında gidilen mesafe ve eşya bilgisine göre fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız kaliteli hizmet sayesinde eşyalarınız hiçbir zarar görmeden oldukça uygun fiyatlara taşınmaktadır. Taşıma ve paketleme konusunda bilgi almak için dükkanımıza gelerek veya telefon görüşmemizde bizlerden detaylı bilgi almanız mümkün. Bu nedenle telefon görüşme esnasında bilgilerinizin doğru ve eksiksiz bir şekilde olması gerekir.

Nakliye Çeşidi

Nakliye işinde çok fazla tercih edilen ambar hizmeti, ucuz olmasından dolayı çok fazla rağbet görmektedir. Ambar hizmeti parça yük taşıma ve yük üstü taşıma olarak kendi içinde ayrılmaktadır. Farklı adreslerden parça parça yük alarak adreslere teslim edilme yöntemidir.

Ambar hizmetinde eşyalar koli olarak taşınır. Birçok nakliye firması koli bazında olan ürünler kabul etmez. Ancak bu konuda yükleme adreslerine araçlar göndererek en dar yerlere bile ulaşmasını sağlıyoruz. Yüklenen kolilerin zarar görmemesi için personelimizi adresinize göndererek uygun yerlere eşyaların yerleştirilmesini sağlıyoruz.

Ambar hizmetinin diğer nakliyelere göre en uygun kısmı ise kapıda ödeme imkanı sunmamızdır. Taşıma personeli dahil eşyaların paketlenmesi de ücretin içerisinde dahildir. Taşınılacak olan eşyaya göre araç hizmeti vermekteyiz. Genellikle nakliye firmalarında araçlar sabittir. Ancak ürüne göre araç vermekteyiz.