Bahçelievler Nakliyat

Bahçelievler Nakliyat Taşınma süreci, bu süreci yaşayan kişiler için oldukça can sıkıcı ve yorucu olabilmektedir. Bu nedenle bu sürecin mümkün olduğu kadar az yorucu geçmesi oldukça önemlidir. Bahçelievler’de bu anlamda hizmet veren kurumlar oldukça azdır. Biz de nakliye firması olarak nakliye sürecinin müşteriler için kaliteli bir şekilde geçmesi için elimizden geleni yapmaktayız.

Bahçelievler Nakliyat Firmaları

Günümüzde artık teknoloji çok fazla ilerlediği için internet üzerinden her şeyi bulabilmeniz mümkün. İnternet ortamında Bahçelievler evden eve nakliyat olarak arama yaptığınızda karşınıza birçok seçenek çıkmaktadır. Bu seçenekler içerisinde kendi işinize en çok yarayacak olan firmayı seçmeniz gerekmektedir. Bu anlamda biz firma olarak internet sitemizde de size en iyi hizmeti sunabilmek için ana sayfamızı yeniledik. Ana sayfamızda sunduğumuz hizmetler detayı bir şekilde anlatılmaktadır. Firma olarak iletişim bilgilerimiz, nakliye tarihimiz, firmamızın detaylı geçmişi bu konudaki tüm bilgilere internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Aslında kurumsallaşma sürecindeki tüm firmalarda bu şekilde bir internet sayfası mutlaka olması gerekmektedir. Biz de kurumsallaşma sürecini çok etkin bir şekilde sizlere sunmayı hedeflediğimiz için bu anlamda internet sayfamızı da yenilemiş bulunuyoruz.

Kullandığımız Ekipmanlar

Taşınma süreci boyunca kullandığımız tüm ekipmanlar eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek niteliktedir. Özel olarak eşya taşımak için kullandığımız kolilerde eşyalarınız kırılmayacak ve hasar görmeyecek şekilde kaldırılmaktadır. Koliler kalın bir şekilde tasarlandığından düşse bile herhangi bir kırılma meydana gelmemektedir. Taşınma boyunca bu anlamda müşterilerimizden herhangi bir olumsuz bildirim almadık. İşimizi büyük bir istek ile yaptığımız için nakliyat işi bizim artık uzmanlık konumuz olmuştur. Kullandığımız bir diğer ekipman asansörlü taşıma sistemidir. Asansörlü taşınma sisteminde eşyalarınız çok katlı binalarda bile rahatça taşınabilmektedir. Bu sistem sayesinde kaçıncı katta oturursanız oturun eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Nakliye Firmamızda Kullandığımız Araçlar

Firmamızda kullanılan araçlar yük taşımaya uygun araçlardır. Kasası kapalı kamyonlar ile en ağır eşyalarınızı bile güvenli bir şekilde taşımaktayız. Bu konuda kamyonlarımızın ruhsatlarında taşıyabilecekleri yük miktarları belli olduğundan haddinden fazla yük taşımayı güvenlik açısından uygun bulmuyoruz. Zaten bunun da cezası mevcut. Bu nedenle hem can hem de mal güvenliğiniz için kamyonlarımızın yük miktarı ne kadar ise ona göre eşya taşıması yapmaktayız. Nakliye işini firmamız uzun yıllardan beri Bahçelievler’ de sürdürmektedir. Bu konuda tamamen işini seven ve büyük bir özveri ile çalışan ekibimiz ile sizlere en uygun hizmeti vermekteyiz. Tamamen müşteri memnuniyetini amaçladığımız için müşterilerimizle de herhangi bir sorun yaşamadan işimizi güvenle yapmış oluyoruz. Nakliye işi büyük şikayetlere sebep olan bir iştir. Eşyalarda en ufak bir hasar bile olması müşteriler ile sorun yaşamanıza sebep olabilir. Bu nedenle çok hassas davranarak müşteri şikayetine olanak vermeden taşınma sürecini tamamlamış oluyoruz.