Bağcılar Nakliyat

Nakliyat firmaları günümüzde oldukça önemli bir konuma gelmiştir. Taşınma sürecinin zorluğu ve önemi düşünüldükçe sektörün önemi de daha iyi anlaşılmıştır. Kurumsal anlamda da müşterilere daha iyi hizmet sunabilmek için firmalar ciddi adımlar atmaktadır. Biz de firma olarak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için çeşitli adımlar atmış ve kurumsal sürece ayak uydurmuş bulunmaktayız.

Nakliyat Süreci

Bağcılar ve çevresi gelişmekte olan bir yer olarak hizmet vermektedir. Bağcılar’ da aktif olan tüm firmalar insanları ihtiyaçlarına öncelik vererek bu anlamda atılımlarda bulunmaktadır. Biz de firma olarak nakliyat sektöründe Bağcılar’da uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bu konudaki tecrübelerimize güvenmekteyiz ve müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktayız. Nakliyat süreçlerimiz en kısa sürede yapılmaktadır. Kısa mesafeli yerler için taşınma süreci daha kısa olurken uzun mesafeli yerler için biraz daha uzun olabilmektedir. Bu süreci firma olarak mümkün olduğunca kısa süreli tutmaya çalışmaktayız.

Firmamızda Kullanılan Ekipmanlar

Taşınma sürecinde herkes eşyalarının aynı şekilde ulaşılacak yere teslimini ister ve bu konuda uzman firmalarla çalışmayı beklerler. Firma olarak taşınma esnasında eşyalarınızın hasar görmemesi için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Kırılacak olan eşyalar için özel ayarladığımız kolilerinize yerleştirerek eşyalarınızın hasar almadan taşınmasını sağlıyoruz. Nakliye işi oldukça riskli bir iştir. Müşteri memnuniyetini sağlamak, eşyaları müşterilerin istediği şekilde ulaştırmak gibi konular her zaman mümkün olmayabilir. Ancak biz firma olarak bu konuda tüm sorumluluğu alarak öncelikli olarak müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız. Aynı zamanda asansörlü taşıma sistemi ile eşyalarınızın çok katlı binalara bile kolayca ulaşımını sağlıyoruz. Asansörlü taşıma sistemini nakliye firmalarında pek görebilmeniz mümkün olmuyor. Bu konuda hizmet veren kurumsal firmalar mevcut. Biz de kurumsallıkta güçlü adımlar atmayı hedeflediğimiz için asansörlü taşıma sistemini geliştirmiş ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamış bulunmaktayız.

Nakliye İçin Kullandığımız Araçlar

Taşıma sırasında eşyalarınızın boyutuna ve sayısına göre kamyonlar temin etmekteyiz. Bu kamyonlar kasası kapalı, yük taşımaya uygun kamyonlardır. Kamyonların kasalarında ne kadar yük taşımaları gerektiği bilgisi yazılır. Bunun dışına çıkmak cezaya tabidir. Bu nedenle firma olarak araç kullanım konusunu büyük bir titizlilikle yapmaktayız. Eşyalarınız şehirler arası bir şekilde taşınacak ise bu konuda da uygun araçlarımızla eşyalarınızı ulaştırabilecek en uzak noktaya bile güvenle ulaştırmaktayız.

Taşınmak her insan için zorlu bir süreçtir. Eşyaları mümkün olduğunca hasar almadan taşınması en önemli noktadır. Bu konuda firma olarak oldukça hassas davranmaktayız. Ayrıca müşteri memnuniyetini çok fazla önemsediğimiz için müşterilerimize memnuniyet anketi