Avcılar nakliyat konusunda gelişmiş İstanbul ilçelerinden biridir. Yük ve eşya taşınması konusunda birçok firma faaliyet göstermektedir. Bu faaliyetler özellikle son yıllarda profesyonel hizmet şeklinde dönüşmüştür. Ürün ya da eşyaların ambalajlanması, montajlı olanların sökülmesi, kırılacak malzeme ise özel ambalajlanması, nakliye araçlarına yüklenmesi, taşınacak eve indirilmesi ve müşteri talebine göre yerleştirilmesi işleminin tamamına evden eve nakliye denilir. Diğer bir nakliyat türü olarak da malzeme ya da ürün taşımacılığı karşımıza çıkar. Bu türde de yine zarar görmeden bir yerden başa bir yere malzemeyi teslim etmek amaçtır.

Tüm nakliye işlerinde bilinmesi gereken en önemli konu güvendir. Ev taşınması, işyeri taşınması, malzeme taşıması ve diğer tüm taşımalarda karşıdaki firmanın güven vermesi gereklidir. Ayrıca taşınan malzeme ya da eşyanın zarar görmeyeceği şekilde taşındığından emin olunmalıdır. Avcılar ilçe içi ve ilçe dışı taşımacılıkta ve şehirlerarası taşımacılıkta birçok firmanın olduğu bir ilçemizdir.

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Nakliye işlemlerinin şahıslar tarafından en sık kullanılan türü evden eve nakliyedir. Avcılar evden eve nakliye ihtiyaçlarında profesyonel hizmetlerimiz ile sizler için faaliyet göstermekteyiz. Amaç olarak siz değerli müşterilerimizin evlerini kolaylıkla taşımak ve sizler için yerleştirmeyi hedefledik. Bu amaçla ambalajlamadan yerleştirmeye kadar tüm süreci büyük bir özen ile tamamlıyoruz.

Personellerimiz, araçlarımız, ambalajlama ekipmanlarımız ile her türlü evden eve nakliye hizmetinde sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. İlk olarak taşınacak eşyaların bulunduğu eve keşfe geliyoruz. Bu keşifte sizlerin eşyasının miktarı, kırılacak eşya miktarı, montaj olan mobilyaların miktarı ve evin bulunduğu kat değerlendirilir. Buna göre araç seçilir. Alınan bu bilgilerin tamamına göre de fiyat belirlenir.

Avcılar Nakliyat Fiyatları

Nakliye hizmeti her zaman farklılık gösterir. Her firmanın personel kalitesi, araçlarının kalitesi değişiklik gösterir. Buna göre de fiyatları değişir. Bu nedenle nakliye hizmeti öncesi mutlaka bir piyasa araştırması yapmak gereklidir. Özellikle belirli bir günde yapılması mecburi bir durum var ise en az bir hafta önceden nakliye firmaları ile görüşüp anlaşmak gerekir. Araçların müsait durumu nedeni ile gün yaklaştıkça taşıma işlemi için uygun nakliye firması bulmak mümkün olmayabilir.

Avcılar Nakliye Araçları

Nakliye araçları nakliye hizmetinde taşıyan personel kadar önemli bir unsurdur. Firmamızda nakliye işlemleri kapalı kasa kamyonlar ile yapılmaktadır. Her türlü yasal prosedüre uygun olarak araçlarımız bekletilmektedir. Ayrıca araçlarımıza taşıma sigortası yaptırıyoruz. Evden eve taşımacılıkta ise tamamı çelik özel araçlarımızı kullanıyoruz. Tüm araçlarımızın düzenli olarak bakımları ve temizlikleri yapılmaktadır.

Firmamız nakliyat sektöründeki tecrübesi ve yenilikçi politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Aynı zamanda eşya ve yük taşıma konusunda tecrübeli personellerimiz bulunmaktadır. Taşıma esnasında her türlü önlemi alan personellerimiz özellikle ev eşyalarınızda sizlerin yönlendirmesi ile görevlerini yerine getirirler. Nakliyat konusunda sizlere bir telefon kadar yakınız.